Co je Piňata

Co je to vlastně Piňata? Je to zejména skvělá akční zábava na Vaši oslavu. Ať už to je oslava narozenin, svátku, výročí svatby, anebo se jedná o zahradní párty, Den dětí, firemní akce, teambuilding, rozlučku se svobodou, svatbu… je Piňata vhodné, netradiční a velice atraktivní zpestření takovýchto akcí. My používáme Piňatu na našich rodinných oslavách již dlouhé roky a kamarádi našich dítek se k nám nejvíce těší právě na Piňatu. Vyrábí se ve dvou variantách – rozbíjecí, které jsou běžnější a tahané, které se nerozbíjí.

Z čeho je Piňata

Piňata je dutý nazdobený předmět. Ve většině případů je vyrobený z vrstveného lepeného papíru. Dutý proto, aby se dal naplnit nejrůznějšími sladkostmi a odměnami. Z papíru proto, aby se dal rozbít (u rozbíjecí varianty). Můžeme narazit i na keramické Piňaty, ale ty nejsou příliš rozšířené.

Výroba Piňaty

Vyrobit piňatu není zase tak složité, zvládne to každý průměrně zručný člověk. Na internetu najdete spoustu návodů. Ale je to náročné hlavně časově a při výrobě je docela velký nepořádek. Pokud si budete vyrábět Piňatu sami, měli byste začít zhruba týden před oslavou.

Když budete chtít Piňatu vyzkoušet na Vaše párty a nebudete mít dostatek času a prostoru na výrobu, můžete si Piňatu objednat u mne. Piňatu lze zvolit ze vzorků, nebo nazdobit dle Vašeho přání. Protože mám korpusy již předpřipravené, stačí mi na nazdobení od jednoho do pěti dnů, podle momentální vytíženost, tzn. že po dohodě Vám v některých případech mohu Piňatu zaslat do druhého dne po objednání.

Nejlevnější Piňatu u mne pořídíte již za 580 Kč.